[ KGP ] SUDETY - KARKONOSZE 2009
Wpisał: waldemaro   
07.10.2009.

Witam.

 Wielki wypad  w SUDETY I KARKONOSZE to nic innego jak kontynuacja wypadów z przed 2 lat kiedy to zacząłem zdobywać koronne szczyty wchodzące w "skład" KORONY GÓR POLSKI. Do zdobycia tym razem  było 10 szczytów. Czas zdobywania koronnych szczytów był iście rodem z Kieratu. Kilometry, które przeszliśmy i zdjęcia nie przedstawią  tego wszystkiego co przeżyliśmy podczas pobytu w Sudetach i Karkonoszach - a   to tylko 5 dni :).

Osobista refleksja - najbardziej utkwiło mi w pamięci przejście  Grzbietem Karkonoszy - w sandałach plus do tego lekko skręcona kostka w nodze. Gdyby chociaż te kamienie były ułożone na długość kroku. Przeszło 800 zdjęć zrobionych.190 km w nogach. 10 litrów płynów wspomagających :D. Przeprawa pociągiem, autobusem a nawet raz stopem. Sudety i Karkonosze - inny świat inne góry. Zapraszam do jedynej w swoim rodzaju galerii z WIELKIEGO WYPADU W SUDETY I KARKONOSZE. Galeria nr.14 czyli jeden z wariantów chodzenia po koronnych szczytach - projektu KORONA GÓR POLSKICH A.D. 2009 :)

do zobaczenie na szlaku !!!

Komentarze (2)add
...
Napisane przez waldemaro.net , październik 09, 2009
oj masz racje wujku ... nie ma piękniejszego regionu niż nasz Śnieżke jak i inne tego typu miejsca to omijać szerokim łukiem. Do zobaczenia ;-)
...
Napisane przez wujek , październik 09, 2009
Gratuluje wyczynu!!! Szacunek!
Natomiast zdjęcia potwierdzają, że piękniejszej krainy od Podhala i naszych gór, to nie ma jednak nigdzie. Ta cała Śnieżka przy naszym Lubaniu to jakiś przereklamowany bubel smilies/grin.gif
Napisz Komentarz
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
smile
wink
laugh
grin
angry
sad
shocked
cool
tongue
kiss
cry
smaller | bigger

busy
Zmieniony ( 07.10.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Copyright 2004- 2009 Górska Strona Waldemaro by waldemaro.net