[ KGP ] Łysica 612m n.p.m. [ Góry Świętokrzyskie ]
Wpisał: waldemaro   
05.11.2009.

Witam.

Minął tydzień od wielkiego wypadu na Rysy. Mięśnie w nogach jeszcze na samą myśl o Rysach dostają skurczy :). Tak blisko jak teraz to jeszcze nie byłem. Kułem żelazo póki gorące i zastanawiając się wyruszyłem w kierunku Gór Świętokrzyskich by zdobyć najwyższy szczyt Łysice. Najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich a co za tym idzie najniższa górka do zdobycia z wszystkich koronnych. Po wyprawie na najwyższy punkt  Polski przyszło zdobyć najniższy punkt ( z tych Koronnych ).

 Czułem w nogach jeszcze Rysy i z każdym krokiem chciałem napierać bardziej na Łysice :) ale co to za napieranie kiedy na szczycie jest się w niecałą godzinę. Jak na Rysach czułem, że żyje tak człowiek nawet się nie spocił a co więcej  nawet się nie zmęczył :).

 Łysica została potraktowana jako obiekt to zaaklimatyzowania się w terenie typowo beskidzkim. Czy Rysy- Tatry to był jeden wypad na parę lat tego to nie wiem. Ale wiem, że większość czasu spędzam w terenie typowo beskidzkim wiec by wrócić do korzeni wypad na skromną Łysice był idealny.

Wstępniak wstępniakiem ;-) zapraszam na przedostatnią wyprawę z Koronnym Szczytem Gór Polskich który to już czeka w galeryjce nr.18


Szczyt 27/28( Została Ślęża )

Komentarze (0)add
Napisz Komentarz
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
smile
wink
laugh
grin
angry
sad
shocked
cool
tongue
kiss
cry
smaller | bigger

busy
Zmieniony ( 05.11.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Copyright 2004- 2009 Górska Strona Waldemaro by waldemaro.net