Studencka Baza Namiotowa na Lubaniu [ zwózka 2010 ]
Wpisał: waldemaro   
26.10.2010.

Witam.

             Minęło sporo czasu od ostatniej galeryjki. Lecz lepiej późno niż wcale jak to mawiają.  Studencka Baza Namiotowa na Lubaniu była juz  poruszana wielokrotnie. Jedyne co się zmienia na niej to ludzie, pomysły, rzeczy które będą zrobione czy w bliższej czy dalszej przyszłości. Każdy choć przez te 2 miesiące kiedy na Lubaniu ma miejsce Studencka Baza Namiotowa chce tak usprawnić prace bazy by zamiast ciągłej ciężkiej pracy  mógł doświadczyć czegoś co spowoduje, ze zapamięta czas spędzony na bazie do następnego sezonu.

            Najciekawszym przykładem udogodnienia  jaki miałem okazje usłyszeć był pomysł zrobienia PRYSZNICA :). Jak się okazało tylko i wyłącznie na potrzeby Bazowych. Pomysłów było od groma ale te najbardziej absurdalne zostawię dla siebie. Pomysły pomysłami lecz kolejny sezon bazowania na Lubaniu dobiegł końca. Wydarzeniem, które się zapisało w historii Lubania był dzień naleśnika oraz 2 "nowe" namioty Marabuta :). Baza z każdym rokiem działa sprawniej i można to zauważyć nawet przy zwózce bazy.

         Zapraszam Was na relacje ze zwózki Bazy na Lubaniu w roku 2010. Każdego roku zmienia się parę rzeczy, które warto uwiecznić. Jedynie zjazd na świerku dalej jest taki sam - niepowtarzalny :). Zapraszam na relacje z SBNnL - ZWÓZKA 2010. Galeryjkę znajdzie pod nr.8.

 Zapraszam

Komentarze (1)add
...
Napisane przez xyz , październik 27, 2010
czemu nie ma zdjec ze zjazdu?smilies/sad.gif ogolnie sliczne widoczki (na gory smilies/cheesy.gif )
Napisz Komentarz
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
smile
wink
laugh
grin
angry
sad
shocked
cool
tongue
kiss
cry
smaller | bigger

busy
Zmieniony ( 26.10.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Copyright 2004- 2009 Górska Strona Waldemaro by waldemaro.net