10 LAT GÓRSKIEJ STRONY WALDEMARO 12.10.2004 - 12.10.2014
Wpisał: Waldemaro   
12.10.2014.

Witam,

 

                    Bywa tak czasem w życiu, że się coś świętuje. A to urodziny dziecka, zdany egzamin na studiach. Kolejną rocznicę z tą samą kobietą. Każdy ma swój sposób na uczczenie chwili, która jest dla niego ważna. Świętuje tą chwile bo chce ją zapamiętać. By tradycji stało sie zadość. Taki sposobem ja też postanowiłem uczcić jedno wydarzenie z mojego życia. Wydarzenie, które  mile wpłynęło i zostawia cały czas ślad po mojej bytności na tej ziemi. Wydarzeniem tym jest 10 rok istnienia tej strony :). Górska Strona Waldemaro.  Obchodzi 10lecie swojego istnienia. Przez te lata było różnie w moim życiu. Ale górskie wypady zawszy miały szczególne miejsce w moim sercu. Bo jak sie pozbyć takiej pasji, która zamieniła się w miłość. Każdego dnia chce się więcej i więcej. Przez te lata wiele się wydarzyło i wiele widziałem. Postaram się to przedstawić w małej górskiej pigułce. Pójdziemy najkrótszym szlakiem. Odrobinę statystyk  należałoby by przytoczyć na koniec.    

                  Oficjalne otwarcie Górskiej Strony Waldemar miało miejsce w jesienny wieczór  w późnych godzinach nocnych dnia 12.10.2004. Sącząc ulubionego browarka czułem się jak Viktor Frankenstein, który tworzył swojego potworka w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Oficjalnie datuje rozpoczęcie strony od tego dnia właśnie.
Stronę do czasu zamknięcia odwiedziło około 30.000 tysięcy osób. To jak na 10 lat to wynik godny pochwały J
Strona posiada w swojej bazie 3620 zdjęć. Przyszło mi odbyć około 350 wypadów w góry. Mam tu na myśli wypady, rowerowe i piesze. Oraz różnego rodzaju imprezy towarzyszące oraz integracyjne.


             Górska Strona Waldemaro miała okazje uczestniczyć w projekcie Korona Gór Polski. Odbyto też parę zagranicznych wypadów. Najbardziej zapierającym dech w piersiach wypadem był wypad w Pasmo Czarnohory ( Ukraina )  Strona przez ten czas przeżywała metamorfozy, które miały cieszyć oko oraz usprawnić poruszanie się po całej stronie. Górska Strona Waldemaro do roku 2013 miała swoją piątą odsłonę. W obecnej formie i ze zmienioną szata graficzną strona z adresu waldemaro.net przeszła na www.ZDOBYTE.pl


            Życzę sobie by waldemro.net, które już oficjalnie zostanie przekierowane na ZDOBYTE.pl było stroną, która będzie tetnić nowymi świeżymi galeryjami z górskich wypadów oraz za jakiś czas będzie pełnić formę strony informacyjnej. Bo nie ma nic tak pięknego jak posiadanie pasji i oddanie się w jej w całości. Tysiące kilometrów w  w nogach oraz wspomnienia, które zostaną do końca życia. Tak można podsumować w skrócie waldemaro.net. Waldemaro.net – tworzę historię J Nie będę tutaj wspominał o kosztach związanych z każda wyprawą. Ponieważ wydatki poniesione na  każdy były bezcennymi wydatkami.

    Co do planów i życzeń jakie chciałbym by się spełniły w ciągu najbliższych lat. I bym móbł podzielić się z Wami pewnymi perełkami górskimi. Po pierwsze primo. Chciałbym zrobić Główy Szlak Beskidzki w czasie mniejszym jak 2 tygodnie. Po drugie primo. Chciałbym zrobić Główny Szlak Beskidu Wyspowego. Jest to nowy pomysł i nowy projekt. Zdobyć jak najszybciej odznakęł ryśia złotego J . Przejść też Mały Szlak Beskidzki. Zacząć na poważnie Koronę Gór Europy. Oraz zacząć chodzić po Tatrach. Jak i też zrobić pętle dookoła Tatr na rowerze 250km.  Może i plany nie są jakieś wygórowane ale czas na zrealizowanie też trzeba w jakiś sposób wygospodarować a z tym bywa różnie. 10 lat to dużo i mało. Zobaczy co czas pokaże.


Życzę sobie i Górskiej Stronie Waldemaro – Zdobyte.pl. By od dzisiejszego dnia czyli 12.10.2014 strona zaczęła się rozkręcać. I rozrastać na różne działy. Oraz by strona przynosiła same ciekawe galeryjki. Kolejne małe uroczystości już za 5 lat. A Większe podsumowanie za 10 lat czyli 12.10.2024 :) Obyśmy wszyscy doczekali tego dnia i mogli razem świętować. Nie ma nic piękniejszego w życiu jak realizowanie marzeń i zamienianie ich we wspomnienia.

 
Moje dziecko ma 10 lat : -) Z tej okazji będzie dzisiaj tort i lody i szampan

 

Sto Lat !!!

 

^^^Górska Strona^^^ Waldemaro^^^  

.

 

 

 

Komentarze (2)add
...
Napisane przez Jajo , maj 19, 2019
Dupa siusiak kupa smilies/smiley.gif smilies/wink.gif smilies/cheesy.gif smilies/grin.gif smilies/angry.gif smilies/sad.gif smilies/shocked.gif smilies/cool.gif smilies/tongue.gif smilies/kiss.gif smilies/cry.gif
...
Napisane przez k. , marzec 06, 2015
Brawo! smilies/smiley.gif
Napisz Komentarz
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
smile
wink
laugh
grin
angry
sad
shocked
cool
tongue
kiss
cry
smaller | bigger

busy
Zmieniony ( 12.10.2014. )
 
następny artykuł »
Copyright 2004- 2009 Górska Strona Waldemaro by waldemaro.net