górskie retrospekcje

migawka górska

Statystyka Serwisu

Strona istnieje od
12-10-2004
Czyli dziala juz
5823 dni.

w bazie znajduje się:
3620 zdjęć
Ostatnia aktualizacja :
       29.04.2013 

STRONA NIE JEST JUŻ AKTUALIZOWANA!

zapraszam na ZDOBYTE.PL

obecnie znajduje sie:

Bookmark and Share

E (20° 24' 5'' )
N (49° 40' 36'' )
QTH locator : KN09EQ

Home
10 LAT GÓRSKIEJ STRONY WALDEMARO 12.10.2004 - 12.10.2014
Wpisał: Waldemaro   
12.10.2014.

Witam,

 

                    Bywa tak czasem w życiu, że się coś świętuje. A to urodziny dziecka, zdany egzamin na studiach. Kolejną rocznicę z tą samą kobietą. Każdy ma swój sposób na uczczenie chwili, która jest dla niego ważna. Świętuje tą chwile bo chce ją zapamiętać. By tradycji stało sie zadość. Taki sposobem ja też postanowiłem uczcić jedno wydarzenie z mojego życia. Wydarzenie, które  mile wpłynęło i zostawia cały czas ślad po mojej bytności na tej ziemi. Wydarzeniem tym jest 10 rok istnienia tej strony :). Górska Strona Waldemaro.  Obchodzi 10lecie swojego istnienia. Przez te lata było różnie w moim życiu. Ale górskie wypady zawszy miały szczególne miejsce w moim sercu. Bo jak sie pozbyć takiej pasji, która zamieniła się w miłość. Każdego dnia chce się więcej i więcej. Przez te lata wiele się wydarzyło i wiele widziałem. Postaram się to przedstawić w małej górskiej pigułce. Pójdziemy najkrótszym szlakiem. Odrobinę statystyk  należałoby by przytoczyć na koniec.    

                  Oficjalne otwarcie Górskiej Strony Waldemar miało miejsce w jesienny wieczór  w późnych godzinach nocnych dnia 12.10.2004. Sącząc ulubionego browarka czułem się jak Viktor Frankenstein, który tworzył swojego potworka w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Oficjalnie datuje rozpoczęcie strony od tego dnia właśnie.
Stronę do czasu zamknięcia odwiedziło około 30.000 tysięcy osób. To jak na 10 lat to wynik godny pochwały J
Strona posiada w swojej bazie 3620 zdjęć. Przyszło mi odbyć około 350 wypadów w góry. Mam tu na myśli wypady, rowerowe i piesze. Oraz różnego rodzaju imprezy towarzyszące oraz integracyjne.


             Górska Strona Waldemaro miała okazje uczestniczyć w projekcie Korona Gór Polski. Odbyto też parę zagranicznych wypadów. Najbardziej zapierającym dech w piersiach wypadem był wypad w Pasmo Czarnohory ( Ukraina )  Strona przez ten czas przeżywała metamorfozy, które miały cieszyć oko oraz usprawnić poruszanie się po całej stronie. Górska Strona Waldemaro do roku 2013 miała swoją piątą odsłonę. W obecnej formie i ze zmienioną szata graficzną strona z adresu waldemaro.net przeszła na www.ZDOBYTE.pl


            Życzę sobie by waldemro.net, które już oficjalnie zostanie przekierowane na ZDOBYTE.pl było stroną, która będzie tetnić nowymi świeżymi galeryjami z górskich wypadów oraz za jakiś czas będzie pełnić formę strony informacyjnej. Bo nie ma nic tak pięknego jak posiadanie pasji i oddanie się w jej w całości. Tysiące kilometrów w  w nogach oraz wspomnienia, które zostaną do końca życia. Tak można podsumować w skrócie waldemaro.net. Waldemaro.net – tworzę historię J Nie będę tutaj wspominał o kosztach związanych z każda wyprawą. Ponieważ wydatki poniesione na  każdy były bezcennymi wydatkami.

    Co do planów i życzeń jakie chciałbym by się spełniły w ciągu najbliższych lat. I bym móbł podzielić się z Wami pewnymi perełkami górskimi. Po pierwsze primo. Chciałbym zrobić Główy Szlak Beskidzki w czasie mniejszym jak 2 tygodnie. Po drugie primo. Chciałbym zrobić Główny Szlak Beskidu Wyspowego. Jest to nowy pomysł i nowy projekt. Zdobyć jak najszybciej odznakęł ryśia złotego J . Przejść też Mały Szlak Beskidzki. Zacząć na poważnie Koronę Gór Europy. Oraz zacząć chodzić po Tatrach. Jak i też zrobić pętle dookoła Tatr na rowerze 250km.  Może i plany nie są jakieś wygórowane ale czas na zrealizowanie też trzeba w jakiś sposób wygospodarować a z tym bywa różnie. 10 lat to dużo i mało. Zobaczy co czas pokaże.


Życzę sobie i Górskiej Stronie Waldemaro – Zdobyte.pl. By od dzisiejszego dnia czyli 12.10.2014 strona zaczęła się rozkręcać. I rozrastać na różne działy. Oraz by strona przynosiła same ciekawe galeryjki. Kolejne małe uroczystości już za 5 lat. A Większe podsumowanie za 10 lat czyli 12.10.2024 :) Obyśmy wszyscy doczekali tego dnia i mogli razem świętować. Nie ma nic piękniejszego w życiu jak realizowanie marzeń i zamienianie ich we wspomnienia.

 
Moje dziecko ma 10 lat : -) Z tej okazji będzie dzisiaj tort i lody i szampan

 

Sto Lat !!!

 

^^^Górska Strona^^^ Waldemaro^^^  

.

 

 

 

Zmieniony ( 12.10.2014. )
 
STAŁO SIĘ ! NADESZŁO NOWE
Wpisał: WALDEMARO   
29.04.2013.

Witam wszystkich :)

Z przyjemnością mniejszą lub większą informuję Was, że strona Górska Strona Waldemaro przeszła mała metamorfozę. Pracę nad nową wersją strony zostały ukończone w 90%! Parę spraw technicznych :
Obecna wersja (waldemaro.net) nie będzie przez najbliższy czas aktualizowana. Wszystkie nowości będą teraz zamieszczane pod nowym adresem, pod nowszą wersją strony.
Stałych bywalców najmocniej przepraszam za ten zabieg. Wiem, że będzie  Wam się ciężko przyzwyczaić do NOWEGO :) ale  myślę, że proces aktualizacji strony w moim wypadku był nieunikniony. Mam parę planów co do nowej strony. Stąd też koniecznością było zmobilizowanie się i stworzenie czegoś od nowa. Mam nadzieję, że i Wam   przypadnie do gustu  NOWA strona. Liczę na taką samą  a nawet i większą aktywność z Waszej strony. 

Przez jakiś czas ta informacja będzie widniała na głównej stronie waldemaro.net z ręcznym przekierowaniem na nową stronę zdobyte.pl :

po miesiącu  przekierowanie z waldemaro.net na zdobyte.pl będzie następować automatycznie.

Dziękuję za wytrwałość i zapraszam do polubienia zdobyte.pl na 

  

Zmieniony ( 29.04.2013. )
 
życzeń czas
Wpisał: waldemaro   
17.12.2012.

Z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku przesyłam w imieniu własnym serdeczne życzenia dla osób odwiedzających Górską Stronę Waldemaro i dla tych którzy nie mieli okazji byc na Górskiej Stronie Waldemaro by święta

obfitowały w ciepłą rodzinną atmosferę a nadchodzący Nowy Rok przyniósł ze sobą szczęście i zdrowie dla wszystkich - szampańskiej zabawy sylwestrowej ;)

Pozdrawiam i do siego roku! Waldemaro

 Wybrany obraz

Zmieniony ( 23.12.2013. )
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 73
Copyright 2004- 2009 Górska Strona Waldemaro by waldemaro.net