górskie retrospekcje

migawka górska

Statystyka Serwisu

Strona istnieje od
12-10-2004
Czyli dziala juz
5751 dni.

w bazie znajduje się:
3620 zdjęć
Ostatnia aktualizacja :
       29.04.2013 

STRONA NIE JEST JUŻ AKTUALIZOWANA!

zapraszam na ZDOBYTE.PL

obecnie znajduje sie:

Bookmark and Share

E (20° 24' 5'' )
N (49° 40' 36'' )
QTH locator : KN09EQ

Home
DIABLAK 1725 m - (nocą )
Wpisał: waldemaro   
01.03.2009.

Witam wszystkich


Po krótkiej przerwie pora wracać do tego co się kocha co się lubi - czyli do pasji :). Jeżeli chodzi o BABIA GÓRE to chyba nie trzeba przedstawiać jej nikomu ani rozwodzić się w nieskończoność :P. Ci co nie znają KRÓLOWEJ CAŁYCH BESKIDÓW ZACHODNICH, nie wiedza, że Babia jest najwyższym po Tatrach szczytem w Polsce i drugim, po Śnieżce, pod względem wybitności. Tego nie wiecie ? to jak możecie chodzić po górach:P.
Wypad na Babia wieczorowa pora już chodził za mną od paru tygodni - jak było wolne to nie było pogody. Tak zeszło... aż w końcu 8 lutego udało się. Nawet HALNY się pojawił. Z Krakowa wyjazd busem o 20:00. Już w busie zaczęliśmy rozmawiać o Babiej i warunkach pogodowych. Kierowca usłyszał nasza rozmowę i powiedział, ze parę godzin wcześniej jechało z nim pare osób, które nie wyszły na Babia z powodu halnego i znikomej widoczności. Myślimy sobie gdzie dojdziemy to dojdziemy. Godzina 22 wysiadamy na przystanku w Podryzowanym i kierujemy się na czarny szlak i ruszamy... .
Zapraszam wszystkich na HALNO - NOCNY WYPAD NA DIABLAK, który to znajdziecie w galeryjce nr.9
Ps. Ilość zdjęć jaka została zamieszczona w galeryjce - chyba jest uzasadniona ;-) . Serdecznie zapraszam. Na DIABLAK !!!

wiosna wiosna ;-)


Zmieniony ( 01.03.2009. )
 
Pasmo Łososińskie [ zima ]
Wpisał: waldemaro   
05.02.2009.

Witam wszystkich ponownie ;-)


Sezon Zimowy dalej obowiązuje to i my nie marnujemy czasu i każda wolna chwile( w miarę możliwości każdą) staram się spędzić na łonie natury. Tym razem było podobnie. W skrócie!. Było parę opcji - albo coś z Beskidu Sądeckiego a może coś z Gorców a czemu nie Babia Góra?. Padło na Pasmo Łososińskie. Pomijając fakt, że przez cały poprzedni tydzień pogoda nie zachęcała do wypraw a wręcz do domowo-mapowego planowania następnych wypadów.
Tym razem warunki były sprzyjające o tyle, że grzechem było spędzić ten dzień w chałupie. Tyle droga wstępu. Zapraszam na piękną wyprawę w głąb Pasma Łososińskiego, która to znajduje się w galeryjce nr.8. Serdecznie zapraszam - już taka galeryjka może się nie powtórzyć.

byle do wiosny ;-)


Zmieniony ( 05.02.2009. )
 
Ogorzala 806 m n.p.m, Ostra 780 m n.p.m
Wpisał: waldemaro   
25.01.2009.

Witam wszystkich


Sezon Zimowy w pełni to czemu z niego nie korzystać jeżeli są ku temu okazje.Wyprawa spontaniczna. Szczyty, które przyszło mi zdobyć nie należały do tych widokowych, nie należały do tych, które są godne polecenia. Co prawda oba szczyty już "chodziły" mi po głowie od zeszłego roku podczas wychodzenia na Jasień wtedy był dylemat którędy schodzić jedna z opcji - a może zielonym przez Ostra i Ogorzała?. Ogorzała i Ostra były celem mojej ostatniej wyprawy. Co się odwlecze to nie uciecze. Galeryjka nr.7 z wypadu na Ogorzała 806m n.p.m i Ostra 780m n.p.m. już gotowa.

do zobaczenia na szlaku


Zmieniony ( 28.01.2009. )
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 37 - 40 z 73
Copyright 2004- 2009 Górska Strona Waldemaro by waldemaro.net